Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, 23 dlr, omkring 1900-talet, diverse bestick samt 5 punchkoppar, total vikt ca 530 g

Bruksslitage, bucklor förekommer kring punchkopparna

716876

2019-12-22