Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTI SILVER, 23 dlr, omkring 1900-talet, diverse bestick samt 5 punchkoppar, total vikt ca 530 g
Bruksslitage, bucklor förekommer kring punchkopparna
716876
2019-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här