Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant på Manhattan, grafiskt blad, signerad samt numrerad HC XV/XX, bladmått ca 46x42 cm, oramad
Smärre slitage.
716890
2019-12-29