Lars Tunebo

Lars Tunebo
Lars Tunebo

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

LARS TUNEBO (född 1962): motiv av Elefant på Manhattan, grafiskt blad, signerad samt numrerad HC XV/XX, bladmått ca 46x42 cm, oramad

Smärre slitage.

716890

2019-12-29