Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kristi födelse, kopia efter Correggio, 1800-talets slut, olja på duk, ca 82x67

Smärre färgbortfall, krackelyr

716906

2019-12-22