Fåtöljer Gripsholmsmodell

Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell
Fåtöljer Gripsholmsmodell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, fanerad med betsad bok, 1900-talets andra hälft, av Gripsholmsmodell, lösa dynor, sitthöjd ca 44 cm

Ett armlän med mindre lagning: i övrigt bruksslitage:

716912

2019-12-22