Saltkar Kina

Saltkar Kina
Saltkar Kina
Saltkar Kina
Saltkar Kina
Saltkar Kina
Saltkar Kina
Saltkar Kina
Saltkar Kina

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SALTKAR, silver, Kina, 1900-talets början, tripod, dekor av slingrande drake i relief, insats i glas, stämplad, höjd ca 6 cm

Slitage

716915

2019-12-23