Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINGLAS, CHAMPAGNESTRUTAR, 7+6 st., klar glasmassa, 1900-talets första hälft, slipad dekor, höjd ca 15-19,5 cm
Några glas med mynningsnagg
716922
2019-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här