Vinglas och champagnestrutar

Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar
Vinglas och champagnestrutar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINGLAS, CHAMPAGNESTRUTAR, 7+6 st., klar glasmassa, 1900-talets första hälft, slipad dekor, höjd ca 15-19,5 cm

Några glas med mynningsnagg

716922

2019-12-22