Kandelabrar senempire

Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, senempire, för 4 ljus vardera, förgylld brons, vardera höjd ca 46 cm

Smärre ytskador

716929

2019-12-30