Bonbonjär silver Moskva
Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
BONBONJÄR, silver, Ryssland, Paul I, godronerat liv med graverad dekor, uppsvängda hänklar, kvadratisk fotplatta med pärldekor, stämplad Moskva n.B 1800, höjd 17,5, vikt 465 g
Lockinsida med graverat personnummer, ena hänkeln lagad, slitage
716935
2019-12-30