Bonbonjär silver Moskva

Bonbonjär silver Moskva
Bonbonjär silver Moskva
Bonbonjär silver Moskva
Bonbonjär silver Moskva
Bonbonjär silver Moskva
Bonbonjär silver Moskva
Bonbonjär silver Moskva
Bonbonjär silver Moskva

Klubbat för:

5 000 SEK

3 000 SEK

BONBONJÄR, silver, Ryssland, Paul I, godronerat liv med graverad dekor, uppsvängda hänklar, kvadratisk fotplatta med pärldekor, stämplad Moskva n.B 1800, höjd 17,5, vikt 465 g

Lockinsida med graverat personnummer, ena hänkeln lagad, slitage

716935

2019-12-30