Fabian Lundqvist
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): stilleben "Krus och frukter", olja på duk, bildmått 38x46 cm,
Proveniens: inköpt på Fabian Lundqvist utsällning hos SDS-Centralen i Malmö 1953, folder medföljer
Sedvanligt ytslitage
716936
2019-12-27