Fabian Lundqvist

Fabian Lundqvist
Fabian Lundqvist
Fabian Lundqvist
Fabian Lundqvist

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): stilleben "Krus och frukter", olja på duk, bildmått 38x46 cm,

Proveniens: inköpt på Fabian Lundqvist utsällning hos SDS-Centralen i Malmö 1953, folder medföljer

Sedvanligt ytslitage

716936

2019-12-27