Dockskåp

Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp
Dockskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅP, 1930-tal och fram till 1990-tal, 4 rum i 2 våningar, glasade sidor, tapetserade rum, innehållande 2 sovrum, kök o salong, möbler i huvudsak i trä, övriga tillbehör
höjd ca 68, 62x27 cm

Diverse skador

716949

2019-12-30