Dockskåp
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅP, 1930-tal och fram till 1990-tal, 4 rum i 2 våningar, glasade sidor, tapetserade rum, innehållande 2 sovrum, kök o salong, möbler i huvudsak i trä, övriga tillbehör
höjd ca 68, 62x27 cm
Diverse skador
716949
2019-12-30