Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ÅKE WICKSTRÖM (född 1927):Trädgårdsmotiv med hus och barn, signerad Å Wickström, olja på duk, ca 65 x 99 cm
716953
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här