Madonna 1700-tal

Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal
Madonna 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

MADONNA, 1700-tal eller äldre, skuret trä, polykromt bemålad, höjd ca 20,5 cm

Färgbortfall slitage

716957

2019-12-30