Oidentifierad konstnär oljemålning
Closed
2019-12-22
716961
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efer Rembrandt, mansporträtt, olja på duk, ca 82x65 cm
Dubblerad,, renoverad