Oljemålning Georg Lindström

Oljemålning Georg Lindström
Oljemålning Georg Lindström
Oljemålning Georg Lindström
Oljemålning Georg Lindström

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-2006): Kvinna vid blommor, signerad Georg Lindström, daterad 49, olja på pannå, ca 99 x 74 cm

716962

2019-12-29