Albin Amelin litografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBIN AMELIN (1902-1975): Hamnarbetare, signerad och numrerad 144/310 färglitografi, 66x81 cm
Reva utan för området där passepartout suttit. Enstaka mindre mjuka revor och veck i kanter.
716968
2019-12-22