Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, "G&T", AB Glas och Trä, Hovmantorp, omkring 1900-talets mitt, rektangulär med ram i ek, märkt med etikett, 121 x 61 cm.

Bruksslitage.

716971

2019-12-28