Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL i form av höna, Gustavsberg, tidigt 1900-tal, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

716973

2019-12-22