Rökbord funkis

Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis
Rökbord funkis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, funkis, 1930/40-tal, zebrano, alm, björk, intarsiadekor, glasskiva, två lådor samt två skåpsdörrar, bredd 59 cm, bredd 59 cm, höjd 57,5 cm.

Bruksslitage.

716974

2019-12-28