Klädhängare/herrbetjänt

Klädhängare/herrbetjänt
Klädhängare/herrbetjänt
Klädhängare/herrbetjänt
Klädhängare/herrbetjänt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE/HERRBETJÄNT, betsat lövträ, för väggmontering, hopfällbar, omking 1900-talets mitt, 53 x 26 cm.

Slitage, senare bakstycke.

716977

2019-12-28