Vas Lalique

Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LALIQUE, vas, glas, Frankrike, gjuten, reliefdekor av fåglar, signerad Lalique France, höjd ca 17 cm

Slitage

716986

2019-12-22