Stefan Broström kniv
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEFAN BROSTRÖM, kniv, signerad vid blad SB, skaft i masur, bolster av renhorn, blad i stål, märkt SB, slida i läder, med monogram RL, längd 19,5 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Smärre slitage
716987
2019-12-30