Kerstin Hörlin Holmquist "Stora Adam"

Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist
Kerstin Hörlin Holmquist

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST, "Stora Adam", fåtölj, Nordiska Kompaniet, ur Trivaserien "Paradiset", formgivningsår 1958, klädd med tyg, ben i betsad bok, sitshöjd ca 40 cm, total höjd ca 95 cm

Slitage, armlän med skador.

716992

2019-12-22