Kerstin Hörlin Holmquist "Stora Adam"
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST, "Stora Adam", fåtölj, Nordiska Kompaniet, ur Trivaserien "Paradiset", formgivningsår 1958, klädd med tyg, ben i betsad bok, sitshöjd ca 40 cm, total höjd ca 95 cm
Slitage, armlän med skador.
716992
2019-12-22