Skirvbord

Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanerat med mahogny, 3 lådor i sargen, delvis läder skiva, höjd 76, 175x89 cm

Slitage, märken

717009

2019-12-29