Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POTTSKÅP, Louis XVI, Frankrike, med jalusi och lådor, gallerkant i mässing, höjd ca 84, 57x39 cm
Slitage, sprickor, ett ben senare, maskstunget, fanerskador, dekorbittar saknas
717020
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här