Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, Ryssland, 1900-talets första hälft, mässing, detaljer i svarvat trä, på bricka i mässing, märkt, höjd ca 46 cm

Slitage, bucklor, fat med äldre lagningar, delar saknas

717028

2019-12-28