Hörnskänk

Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk
Hörnskänk

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

HÖRNSKÄNK, 1800-tal, bemålat, invädnigt med hyllor, märkt ano 1863, höjd ca 86, 104x62 cm

Senare bemålning, slitage, renoverat

717033

2019-12-27