Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Flicka med rosor, signerad och daterad O Larsson 1895, olja på duk, ca 68x51 cm

717037

2019-12-27