Fredrik Gerle

Fredrik Gerle
Fredrik Gerle
Fredrik Gerle
Fredrik Gerle
Fredrik Gerle
Fredrik Gerle

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FREDRIK GERLE (1849-1902): Motiv med hund, signerad F. Gerle, olja på duk, ca 77x83 cm

Restaurerad

717039

2019-12-27