Anne Nilsson skål Orrefors

Anne Nilsson skål Orrefors
Anne Nilsson skål Orrefors
Anne Nilsson skål Orrefors
Anne Nilsson skål Orrefors
Anne Nilsson skål Orrefors
Anne Nilsson skål Orrefors

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNE NILSSON (född 1953), "Celeste", skål, glas, Orrefors, 1990-tal, dekor av ränder i guld, signerad AN. KZ, höjd ca 20, diameter 33,5 cm

717045

2019-12-22