Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HUGO GEHLIN (1899-1953), nakenstudie, monogramsignerad och daterad -42, olja på duk, ca 75x53 cm
Zustandsbeschreibung
717046
2019-12-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner