Hugo Gehlin oljemålning

Hugo Gehlin oljemålning
Hugo Gehlin oljemålning
Hugo Gehlin oljemålning
Hugo Gehlin oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HUGO GEHLIN (1899-1953), nakenstudie, monogramsignerad och daterad -42, olja på duk, ca 75x53 cm

Zustandsbeschreibung

717046

2019-12-22