Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Motiv med naken kvinna och skäggprydd herre, signerad Dali, färglitografi, numrerad 106/250, synligt mått ca 52x65 cm
Ej examinerad ur ram
717053
2019-12-22