Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Motiv med naken kvinna och skäggprydd herre, signerad Dali, färglitografi, numrerad 106/250, synligt mått ca 52x65 cm

Ej examinerad ur ram

717053

2019-12-22