Vägglyktor

Vägglyktor
Vägglyktor
Vägglyktor
Vägglyktor
Vägglyktor
Vägglyktor
Vägglyktor
Vägglyktor
Vägglyktor
Vägglyktor

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

VÄGGLYKTOR, 1 par, smide och koppar, 1900-talets mitt, höjd ca 47 cm

Klippt el, slitage

717056

2019-12-22