Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, stolar, 4 st, "Småland", 1900-talets andra hälft, björk, lodräta spjälor i rygg, svängd ryggbricka, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, fläckar, smärre fanérskador
717060
2019-12-22