Stolar Småland design Yngve Ekström

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 4 st, "Småland", 1900-talets andra hälft, björk, lodräta spjälor i rygg, svängd ryggbricka, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, fläckar, smärre fanérskador

717060

2019-12-22