Fåtölj Alf Svensson 1 par

Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par
Fåtölj Alf Svensson 1 par

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF SVENSSON, fåtöljer, 1 par, Dux, Form 7, 1970-tal, svart skinn, snurrmodell, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage, nackkuddens kardborrband defekt

717067

2019-12-22