Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALF SVENSSON, fåtöljer, 1 par, Dux, Form 7, 1970-tal, svart skinn, snurrmodell, sitthöjd ca 42 cm
Smärre slitage, nackkuddens kardborrband defekt
717067
2019-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här