Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, England, 1900-talets andra hälft, vitmålat trä, höjd ca 100 cm

Senare målning, visst slitage

717068

2019-12-22