Barskåp riopalisander

Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander
Barskåp riopalisander

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARSKÅP, 1960/70-tal, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) två dörrar, bakomliggande hyllplan, glasskiva, utdragbar svart skiva, 1 nyckel, höjd ca 116 cm, 82x42 cm

CITES intyg giltigt inom EU medföljer

Smärre slitage, SAV garanterar ej elen

717074

2019-12-22