Barskåp riopalisander
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARSKÅP, 1960/70-tal, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra) två dörrar, bakomliggande hyllplan, glasskiva, utdragbar svart skiva, 1 nyckel, höjd ca 116 cm, 82x42 cm
CITES intyg giltigt inom EU medföljer
Smärre slitage, SAV garanterar ej elen
717074
2019-12-22