Stig Lindberg Domino

Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino
Stig Lindberg Domino

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LINDBERG, askfat, 2 st, "Domino", Gustavsberg, glaserat stengods, ca 20x20 resp 15x15 cm

Smärre slitage, det mindre med nagg

717077

2019-12-22