Stig Lindberg Domino
2019-12-22
717077
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STIG LINDBERG, askfat, 2 st, "Domino", Gustavsberg, glaserat stengods, ca 20x20 resp 15x15 cm
Smärre slitage, det mindre med nagg