Smörkärna

Smörkärna
Smörkärna
Smörkärna
Smörkärna
Smörkärna
Smörkärna
Smörkärna
Smörkärna
Smörkärna
Smörkärna

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMÖRKÄRNA med fat, 1800-tal, trä, räfflad dekor, total höjd ca 43 cm

Äldre lagningar, borttagna lagnignar

717082

2019-12-25