Verktyg Bulgarien

Verktyg Bulgarien
Verktyg Bulgarien
Verktyg Bulgarien
Verktyg Bulgarien
Verktyg Bulgarien
Verktyg Bulgarien
Verktyg Bulgarien
Verktyg Bulgarien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄRA, palamarka, 1800-tal, Bulgarien, trä, målad dekor i form av ikon samt rosor, längd ca 22 cm

Åldersrelaterat slitage

717083

2019-12-25