Birger Birger-Ericson oljemålning
2019-12-22
717085
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): "Gatuarbetare", signerad Birger, olja på pannå, ca 33x41 cm