Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, tillskriven, byrå, fanerad med björk och almrot, två lådor, beslag av mässing, skuren och svarvad dekor, bredd 82, djup 46, höjd 73 cm, nyckel finns
Smärre slitage
717088
2019-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här