Carl Malmsten tillskriven

Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven
Carl Malmsten tillskriven

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, tillskriven, byrå, fanerad med björk och almrot, två lådor, beslag av mässing, skuren och svarvad dekor, bredd 82, djup 46, höjd 73 cm, nyckel finns

Smärre slitage

717088

2019-12-22