Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, jugend, 1900-talets första hälft, koppar med glaskupa, 4 ljuspunkter, höjd 60, diameter 36 cm

Obetydlig nagg

717103

2019-12-22