Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, stämplade 830S, med svenska kontrollstämplar, fylld botten, höjd ca 16,5 cm

Obetydligt slitage

717104

2019-12-22