Ronald de Wolfe oljemålning

Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

RONALD DE WOLFE (född 1920-2011): Abstrakt komposition, signerad Ronald de Wolfe, olja på duk, ca 65,5x81 cm

717106

2019-12-22