Pim Lindahl färglitografi

Pim Lindahl färglitografi
Pim Lindahl färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

PIM LINDAHL, "Klart grabben ska ha en ballong", färglitografi, signerad Pim, numrerad 4/150 samt daterad ´05, ca 36x11 cm

Ej examinerad ur ramen

717108

2019-12-22