Bertil Fridhagen soffbord teak Bodafors

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, soffbord, teak, Bodafors, 1960-tal, brännstämplat, höjd ca 52, 150x55 cm

Slitage, märken

717122

2019-12-22