Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956), olja på duk, motiv från Strandvägen mot Nordiska museet, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2001, ca 25x35 cm

717125

2019-12-22