Damejeanne

Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne
Damejeanne

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

DAMEJEANNE, tidigt 1900-tal, grön glasmassa, propp, höjd ca 48 cm

Smärre slitage

717129

2019-12-22