Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
YTTERFODER / BLOMKRUKOR, 2 st, Fajans, Arabia tidigt 1900-tal, höjd 14-20,5 cm
Krakelerad glasyr i bottnet, lätt slitage
717135
2019-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här